| mgtow a întrebat:

In afara de vasectomie ce alternativa exista? Nu vreau sa fac copii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Abstinenta

| Bondarel99 a răspuns:

Da, psihologul. Sunt atatea metode de a te proteja, de ce nu lasi vasectomia pentru cand chiar vei fi sigur ca nu vrei copii? Adica poate o sa te trezesti pe la 40 ani ca te-ai razgandit si ca iti pare rau. La 20 ani stiu cum e, nu vrea nimeni copii...

| rapp2020 a răspuns:

Eu zic sa devi gay ca e mai sigurlaughing

| mgtow explică (pentru rapp2020):

Nu esti intreg la cap

| rapp2020 a răspuns (pentru mgtow):

Hai man ca stii ca glumesc.

| DennisW a răspuns:

Foloseste prezervativul. Sunt convins ca te-ai gandit la vasectomie pentru ca nu-ti place sexul cu prezervativ, dar daca nu ai mai avea grija copiilor, ai fi tentat sa faci sex neprotejat. Crede-ma, nu vrei sa schimbi teama de copii cu teama de HIV.