| Safire17 a întrebat:

In ce zone se mai pot face analizele (in afara de zona unde se indoaie mana), trebuie sa ma duc la niste analize si sun fff sensibila si ma doare tare acolo unde se indoaie mana... si daca mi-ati zice voi pe unde se mai poate lua sange...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bulin a răspuns:

In orice vena care este groasa si dreapta ca sa zic mai pe intelesul tau, daca gaseste iti ia de la mana depinde... partea din fata a palmei daca gaseste etc