| ElenaMaria201403 a întrebat:

In ultima luna a inceput sa ma doara foarte tare spatele
tin sa mentionez ca am facut efort, gen am mutat dulapuri, fotolii pentru ca am fost in curatenie ba chiar am carat niste lemne cu roaba pe o distanta de 40m
ma gandesc sa nu am vreo problema garva cum ar fii niste inele deplasate
ce imi recomandati sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Iti recomandam sa mergi sa te vada un medic. O astfel de durere poate fi ceva banal, dar poate fi si ceva serios si grav... asa ca mai bine verifici si corectezi din timp, decat sa astepti.
Multa sanatate.

| Ecaterina2016 a răspuns:

Rmn la coloana și sa pui masculul sa facă treburile astea. Nu trebuie sa mai faci astfel de efort singura.Ai sa regreți dar va fi prea tarziu.