| anonim_4396 a întrebat:

Intebare dermatologica. Am avut o perioada lunga de acnee, de curand mi s-a curatat fata, in prezent iau niste vitamine Centrum A-Z si vitamina A, am observat ca pe nas unde am porii mari si multe puncte negre au inceput sa imi apara niste foisori mici albi, e un semn bun? Am 18 ani si jumatate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BruneTTe a răspuns:

Sunt punctele negre care ies la suprafata si da, e bine.