| Ajdsjksdhakj a întrebat:

Intreb de curiozitate.
Daca bagi capu penisului in apa si te masturbezi cinand capul acolo se poate sufoca ca mai apoi sa ai sangerari ale penisului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca tu asemeni capul penisului cu instalatia pe care o ai intre urechi. Nici vorba de asa ceva. Se poate sufoca si tinanda-l in chiloti dupa mintea ta. Cata minte poti avea de gandesti astfel!

| Ajdsjksdhakj explică (pentru darrio2007):

You are idiot?
Intreb de curiozitate.

| darrio2007 a răspuns (pentru Ajdsjksdhakj):

Vorbeste frumos, mai baiete. Curiozitate sau necuriozitate nu ai dreptul sa jignesti. Am citit destule intrebari stupide pe aici. Asa ca a ta nu mă mai miră. You understand? Daca tot iti plac englezismele.

| Ajdsjksdhakj explică (pentru darrio2007):

Daca te comporti ca ultima Ohuenno am tot dreptul vezi ca te cauta pomohaci ca sa ii dai dex-ul de comunism inapoi si nesimtirea cumparata la bucata cu mistourile la pachetwinking

| darrio2007 a răspuns (pentru Ajdsjksdhakj):

Tipic generatiei din ziua de azi. Daca le dai un sfat, te cred ca esti comunist. Mai ai de trecut prin viata, baiete!
Ai injghebat si tu o fraza ca asta intr-un an jumate de cand ti-am raspuns la intrebare?
Bravo, mă, stai jos!

| Ajdsjksdhakj explică (pentru darrio2007):

Tu crezi ca stau numai pe calculator traiesteti viata man am notificarile activate ca altfel nu iti raspundeam

| minrest a răspuns:

Retin din intebarea ta ce mi se pare esential, ''iti poate dauna sa te masturbezi cu penisul acoperit de apa?''. Daca este apa din cada ta, provenita din instalatie, nu poti pati nimic rau. Dar daca este o apa deschisa, rau, lac, mare, urmarile pot fi foarte grave.

| CuriousStuff a răspuns:

Nu, ce ai scris tu acolo nu e posibil.

| Ajdsjksdhakj explică (pentru CuriousStuff):

XD? ai incercat tu? de argumentezi ca nu e posibil laughing
dezvolta raspunsul ca asa nu are nici un sens

| CuriousStuff a răspuns (pentru Ajdsjksdhakj):

Ce argumente vrei la o astfel de intrebare? Sunt student la medicina, stiu mai multe despre corpul uman decat crezi tu. Vrei o lectie de anatomie completa a organelor sexuale masculine si cum functioneaza? Platesti bine? Ca imi fac timp daca e cazul...

| Ajdsjksdhakj explică (pentru CuriousStuff):

laughing no tnx

| DaDuSH a răspuns:

Da, se ineaca

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Nu ma laughing poti sa iti dai la cap non stop in apa laughing