| yxngiuliana a întrebat:

ÎNTREBARE EXCLUSIVA PENTRU FETE!

Lenjeria mea intimă s-a albastrit, a mai pățit cineva? Ar trebui sa ma îngrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Lenjeria ta intima era alba si s-a albastrit doar in fata sa inteleg?
Ai luat un produs cu albastru de metilen in ultima vreme?
Daca raspunsul e da, atunci de acolo problema cu albastreala Daca nu, atunci nu e din sfera mea de cunoasterewinking
Sunt baiat.

| yxngiuliana explică (pentru Simpatic):

Nu, problema e ca nu am luat nimic cu albastru de metilen

| Simpatic a răspuns (pentru yxngiuliana):

Ok, mai exista o intrebarea s-a albastrit doar in timp ce o purtai sau nu ai fost atenta si dupa ce ai bagat la spalat cu alte haine acestea si-au imprumutat culoarea?
Daca bag un tricou rosu si unul alb la spalat cand le scot cel alb s-ar putea sa numai fie alb!

| yxngiuliana explică (pentru Simpatic):

In timp ce o purtam?

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la blugi. Iese culoarea.