| AutumnDay a întrebat:

Intrebare pentru fetele care merg la sala: Ce tip de exercitii si la ce aparate lucrati la sala?
As vrea sa merg si eu, insa imi e ca nu stiu exact ce sa fac si imi e si putin aiurea, neavand nicio prietena fix in zona mea pentru a merge impreuna.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| venividivici2017 a răspuns:

Fese-fund-fund-fese-Picioare...cam 90%. 5 % niste selfie-uri pentru Fb si Insta si daca mai ramane ceva timp un pic de mers la banda si o mica barfulitawinking

Răspuns utilizator avertizat