| DeeaRi a întrebat:

Intrebare pentru fiecare fata in pare:

La dezvirginare cat timp a durat durerea/usturimea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cateva ore

| ReiVaN a răspuns:

Zile, luni, ani.
Legenda spune ca mai doare si acum.

| hotdesire a răspuns:

Un tip cu experienta, un baiat matur, va stii sa te faca sa ai orgasm din prima, un copil te va chinui de cateva ori probabil.

| DeeaRi explică (pentru hotdesire):

Am intrebat ceva si imi raspunde-ti altceva. Am zis fiecare fata sa imi zica cat a durat durerea, nu cine si cum.

| SyndicateX a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte, pe unele le doare mai mult pe unele mai putin, important e ca totul sa decurga fara graba si baiatul sa fie finut.

| DeeaRi explică:

Iti sun acum la usa.