| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua. Am avut contact sexual neprotejat cu iubita mea pe 1 iunie(ea era in a4a zi de menstruație). Și a făcut un test pe data de 25 și a ieșit negativ. Prin data de 3 Iulie i-a curs un lichid maro. Si a făcut un test la amiaza doar ca nu era cu prima urina și dimineața l a făcut din nou(ambele negative). după vreo 5 zile i-a venit iar lichidul si acum crede ca i-a început menstruația din nou( de menționat ca i-a venit pe 25 Iunie). E foarte obosita și ii este foame.Ce poate sa aibă?

5 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

"E foarte obosita și ii este foame.Ce poate sa aibă?"

evident, SARCINA

testele de sarcina de la magazin sunt precise 90 si nustiucat la suta
DAR
pe unii oameni cu anumita fiziologie, ies intotdeauna negative

deci, singurul mod in care poti sa fi cu adevarat sigur de sarcina e la ginecolog, care, daca are dubii ii da cu ultrasunete si la alea vede SIGUR daca e laie sau balaie

deci, felicitari... TATIhee hee

| MihaiSpeedster a răspuns:

Are nevoie sa se calmeze. Și tu la fel. Stai liniștit că nu rămâne în a 4-a zi.

| protozoidzZOOM a răspuns:

Lichidul maro din ce știu eu apare atunci când
vine menstruația e ca o alerta.
Sigur perioada aceasta ați fost foarte stresați, cel mai ok este ca ea sa aibă un calendar unde sa noteze perioada când este la ovulație și perioada menstruație (exista aplicații pentru asa ceva).
Fiți mai atenți data viitoare, dacă tot nu folosiți protecție măcar scoate o la timp, dar nu uita ca ești și lichid pre-ejeculator care iese din penis fără ca tu sa simți, și acesta o poate lăsa însărcinată, asa ca mai bine o faceți cu prezervative pentru a nu mai trece prin stres și bani cheltuiți pe teste de sarcina.
Știu, plăcerea nu e aceeași, dar dacă spui ca e iubita ta nu doar penetrarea face parte din placerewinking

| protozoidzZOOM a răspuns (pentru protozoidzZOOM):

Nu uita ca exista și lichid... *

| cumslut a răspuns:

Iese un copil negru