| anonim_4396 a întrebat:

Joia trecuta am fost gripat.Vineri mi s-a infundat urechea stanga, iar duminica si cea dreapta si pana astazi nu mi s-au desfundat.Din ce am inteles eu ar fi mucus in interiorul urechii prin trompa lui Eustachio care leaga nasul de ureche n-am inteles prea bine. Daca aveti idee cum as putea scapa de urechile infundate v-as fi foarte recunoscator(dau funda).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| crysty1222 a răspuns:

Mai bine mergi la medicul de familie sa-ti dea o trimitere la un medic ORL. El stie cum sa te trateze si ce medicamente sa iei. Ce ai tu se poate transforma intr-o infectie si chiar otita, si nu cred ca vrei asta.

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ai scris cu rosu jos cateva detalii despre problemele mededicale, ti-a mai scris odata Blackfire, poate ai probleme si cu vederea...

| Gigantulmaro a răspuns (pentru ROB3RT89):

Vad ca tu ai probleme cu scrisul...E mai rau, prietene!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.