| AvalohAlyn a întrebat:

La cat timp isi fac efectul pastilele de memorare si concentrare? Mie imi trebuie pentru la scoala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, la mine își fac efectul în 30 de minute, dar să nu te aștepți să iei pastilele și nu mai trebuie să înveți. Alea te ajuta doar dacă nu poți să te concentrezi, deci degeaba le iei dacă nu înveți. O zi fainahappy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat