| anuryM a întrebat:

Buna :* as vrea sa stiu si eu cu cat timp inainte pot sa iau pastilele astea de memorare gen lecitina sau memo plus? isi fac efectul daca le iau cu o luna inainte de bac? si care din cele mentinonate sunt mai eficiente?

Răspuns Câştigător
| tia a răspuns:

Pe mine cel mai mult m-a ajutat memo plus.Dar trebuie sa le iei o perioada de 1-2 luni in care sa le iei si sa simti ceva de la ele. Desi am auzit ca nu sunt atat de bune nici pastilutele pentru memorie. totusi altceva mai bun nu avem. Raman doar fructele si legumele proaspete. Au o multime de vitamine. Daca te obisnuiesti si iti faci o dieta cu muuulte fructe, ajuta enorm la memorie. Bafta la bac!

| anuryM explică (pentru tia):

Multumesc frumos pentru raspunsul datbig grin

1 răspuns: