| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

La operatie de apendicita poti pleca in aceeasi zi din spital?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Laparoscopic poți pleca în câteva zile.

| SilentRain a răspuns:

2-4 zile, in funcție cat de grav ești

| Lukasssz a răspuns:

In 2- 3 zile

| dinaprilie a răspuns:

Doar pe usa din dos...sa ma bata tata...

| CIaudiu a răspuns:

Inca o intrebare din seria: intrebarile tampite ale romanilor. Azi te diseca si tot azi vrei sa te si externezi cu rana de-abia facuta? Astepti cateva zile + ca sunt facute si cateva investigatii. Greu e cu romanii astia.

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Cel mai bine este să pleci chiar în timp ce te operează. Le arăți tu lor...

| Anee1667 a răspuns:

Nu.