| Nutella123456789 a întrebat:

Prima data mi-a venit ciclul pe 1 decembrie a tinut vreo 3 zile si tot luna asta mi-a mai venit pe 24 decembrie. E vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
nu este nici o problema si mie mi s`a intamplat sa`mi vina de 2ori pe lunahappy

5 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

NU, deoarece pana ce se regleaza menstruatia dureaza un timp.Nu iti face griji. Sarnatori Fericiteeee :X!

| IzabellaLoredana a răspuns:

Nu,nu este nicio problema, probabil vreo dereglare absolut normala!
Craciun fericit!

| AnGeL a răspuns:

Nu nu este nici o problema
asta mi se intampla si mie am luni cand nu vine regulat
pana se regleaza nu trebuie sa iti faci probleme este ceva normalwinking

| Nutella123456789 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.Voi fi corecta si voi da funda primei care a raspuns sper sa nu va suparati restul fetelor v-am dat puncte.Multumesc frumos.

| soADE a răspuns:

Nuuu, stai linistita este ceva normal :*. eu am ciclu de un an si ceva si inca nu imi vine regulat. este o chestie de intarziere. mie mi-a venit o data pe 18 octombrie. si dupa aia nu mi-a mai venit doua luni laughing). nici mamei mele. care are 32 de ani nu ii vine regulat tongue happy. la toate femeiile se mai intampla sa le intarzie tongue:*