| KiGtOgT a întrebat:

Prima oara ciclul mi-a venit luna trecuta (septembrie) pe 4, nu a fost nici o problema. Apoi a venit luna asta pe 7 si m'a tinut o saptamana pana pe 14. Acum A venit tot luna asta pe 28 adica la distanta de 14 zile. Am 12 ani, e normal?

3 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Tu esti inca la inceput, cred ca inca nu ai un an de la primul ciclu! Cum zicea Killa93, odata iti vine regulat odata nu, iar regulat! nu iti fa griji ca nu ai vreo problema medicala sau cevA!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Este normal, asa vine la inceput, de ce nu stai de vorba cu mama ta? este normal asa ceva si nu trebuie sa-ti fie rusine

| Killa93 a răspuns:

Da, inca esti mica. nu o sa-ti vina regulat tot timpul. Eu am 20 de ani si inca nu-mi vine regulat.

Deci nu te speria.
Te pup.