| zippit a întrebat:

Luna trecuta mi-a venit pe 15 si pe la sfarsitul lunii pe 27 cred mi-a venit inca o data. voi ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| browneyes99 a răspuns:

Se mai intampla.Nu e nimic anormal.La mine vine absolut mereu de 2 ori pe luna.Bine, nu ar fi ok sa se intample asta daca il ai regulat, adica daca au trecut cativa ani de cand ti-a venit prima data.winking

Stai linistita! Funda?:X

1 răspuns:
| brandiburu a răspuns:

Ce ti-a venit? Factura la curent? Cred ca vor sa-ti traga teapa astia de la E.ON Energie.