| Danciu_Raul_1991 a întrebat:

M-am lasat de fumat datorita ca na mai fumat o vreme de 5-8 zile si dupa ce am fumat din nou am simptit o durere in piept si in gat cu o tuse si tot a mai fumat vreo 3-4 pachete de tigari in 6 zile dar am vazut ca durerea inceteaza m-am lasat de tot. Dupa 10 zile fara fumat a venit o durere in piep, spate, gat si o tuse cu o raceala cu nas infundat etc am luat niste tratament si dupa tratament mai simt doar o durere in zona pieptului de sus si in gat si mai mentionez ca tusesc rar pe zi intre 5-15 toata ziua.
Ce ziceti ca am cam m-am speriat am fumat intre varsta de 12-14 ani cam 10 tigari pe saptamana si dupa intre 15-17 ani cam 10 tigari pe zi. Maine ma duc la un control sper sa fie bine nu mai fumez a fost cea mai mare prostie fumatul precizez ca am reusit de multe ori sa ma las intre varsta de 12-17 ani de fumat cam 1-2 ani n-am fumat pentru ca intre varsta de 12-14 ani am fumat doar ocazional dar daca as putea da timpul inapoi si regret varsta de 15-17 ani in care am fumat ca un prost ce credeti ca am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cancer pulmonar

| Danciu_Raul_1991 explică (pentru anonim_4396):

Lol Doamne fereste raspuns fara rost.