| Anonim97695333thf a întrebat:

M-am lovit acum 2 zile cu capul de canapea(care e tare) si cand ating acolo unde m-am lovit ma doare. Ar trebui sa ma ingrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Cam asa se intampla cand te lovesti undeva. Daca n-a curs sange esti ok.

| Sekim a răspuns:

Salut
*Citește bine ce urmează să spun* Nu, nu ai de ce sa te îngrijorezi, e normal sa te doară daca te ai lovit, se întâmplă așa oriunde te ai lovit, daca te ai lovit și apeși e normal sa te doară. Acum, varianta 2, depinde de locul unde te ai lovit, nu ai specificat asta. Daca te ai lovit Intr un loc sensibil se poate sa apară ceva probleme dar orice ai face, oriunde te ai lovit daca te apesi doare, deci nu durerea ar fi de speriat ( durerea când apesi ).
See youwinking

| Nustiu26357 a răspuns:

Nu te îngrijora ca eu la 8 ani asa m-am lovit cu o piatră in cap si inca il simt locul cand apaslaughing