| SpikLo a întrebat:

De cateva zile am o durere de cap si o mica umflatura si nu stiu de unde o am straight face, sunt 100% ca nu m-am lovit + ca ma mai doare cateodata urechea putin. Este din cauza curentului sau?
Nu imi spuneti sa merg la doctor pentru ca o sa merg maine poimaine si vreau sa stiu la ce sa ma astept... Vreau sa stiu daca a mai avut cineva dureri asemanatoare si ce a facut ce i-a spus doctorul happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

E posibil sa te doara din cauza lipsei de somn.Mie mi s-a intamplat odata sa nu dorm aproape o noapte si ziua urmatoare parca imi venea sa urlu de duerere.Totusimai bine te duci la doctor cat de repede poti.Pana si de la o durere banala de cap se poate ajunge la doamne fereste, o tumora.