| user5493 a întrebat:

M-am lovit la un deget mai demult..de ce s-a innegrit sub unghie si cat dureaza pana cand se vindeca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Durează maxim 2 luni până când o să te vindeci complet.

Răspuns utilizator avertizat
| murloc a răspuns:

Imi pare rau pentru tine :( citeste asta http://a1.ro/......06000.html

| darius111222333 a răspuns (pentru murloc):

Eu m-am lovit cu un boc la deget s-a invinetit rau de tot dar mi-a trecut mai greu dar mi-a trecut si este 100% normal!

| user5493 explică (pentru murloc):

Nu arata asa.

| murloc a răspuns (pentru user5493):

Lol stiu, am facut o gluma proasta. Man am observat ca ai mai multe intrebari de genul. Traieste pentru ziua de azi, nu te gandi ca maie mori ca ai inghitit o hartie sau ca ai o vanataie la deget. E sfat prietenesc.

| darius111222333 a răspuns:

Cam intr-o luna iti cade unghia, iti creste alta si se duce din negreala cand iti cade unghia