| Justasimplequestion a întrebat:

Salut am o unghie care era invinetita si m-am lovit mai devreme de pragul usii si nu m-a durut deloc doar ca mi s-a deplasat de deget se vede si se misca rau o sa ma doara rau daca o sa mi cada?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu știm dar promite-ne că ne spui tu, DUPĂ ce cade

| Justasimplequestion explică (pentru sierra1):

De ce vorbesti la persoana a doua? Nu o sa ti spun stai calm

| sierra1 a răspuns (pentru Justasimplequestion):

" Justasimplequestion: De ce vorbesti la persoana a doua?"

ooo, domnia voastră s-a șifonat?
Atunci reiau: Nu știm dar promite-ne înălțimea ta, că ne spui tu, DUPĂ ce cade.

pese - mai mult de-atât, nu pot!

| Justasimplequestion explică (pentru sierra1):

Ai patit ceva te a batut mata acasa?

| sierra1 a răspuns (pentru Justasimplequestion):

" Justasimplequestion: Ai patit ceva te a batut mata acasa?"

da' mă-ta ce are?

pese - vezi că se pune o cratimă pe acolo (și asa, doar dacă nu te șifonezi din nou)