| Max112 a întrebat:

M-am trezit cu o durere foarte mare de articulatii.Ma doare foarte tare umarul stang si gatul cand il misc.
Daca stie cineva de ce si cum ași
putea sa îmi rezolv problema.Nu ezitați da scrieți va rog frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Întindere musculara, dormit prost...
Încearcă o crema și un masaj ușor. Oricum va trece greu dar nah.

| Max112 explică (pentru Freya1):

Mulțumesc frumos.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai depus prea mult efort in ultima perioada.

| Max112 explică (pentru darrio2007):

Hmm.Nu prea cred.Mai mult cred ca e din cauza ca am dormit pe acel umăr.
Dar mulțumesc de răspuns.