| adelinacrissa a întrebat:

Ma confrunt de 2 ani de zile cu o problema de sanatate care ajunge sa ma termine psihic.Precizez ca am fost la medici, insa nu mi s-a dat nici un raspuns concret.
Zilnic, in special cand ma supar catusi de putin, sau cand cineva ma atinge in zona capului, mi se formeaza presiune in creier, simt ca numai pot respira corect, ametesc, si mi se incetoseaza privirea. Simptomele sunt ZILNIC! De ceva timp, imi amorteste si mana stanga plus junghi in zona inimii, rezolvarea medicului fiind un medicament pentru intarirea muschiului. Mentionez ca stresul si oboseala datorita locului de munca sunt "prietenii mei forte", de aceea ma gandesc ca din cauza asta este. Insa vreau sa mai aud pareri...
Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca ar fi indicat sa schimbi medicul si sa faci ceva analize la inima/plamani.
Cred ca nu respiri corect si de aceea ai acele dureri.
Daca creierul nu se oxigeneaza cum trebuie, apar complicatiile.
O zi buna sa aihappy