| TimariuLuisa a întrebat:

Ma doare foarte tare capul. Durerea merge spre ureche oarecum, dar e peste tot. La tample, la ceafa, la frunte, peste tot. Cred ca m-a tras curentul pentru ca sunt si foarte ametita si astazi sunt destul de sigura ca am stat in curent. Dar ce as putea sa fac? Are cineva vreo idee? Un ceai, ceva? La farmacie e inchis pentru ca e deja tarziu dar algocalminul ajuta?

Va rog ajutati-ma!

DAU FUNDA!
Scuzati categoria dar chiar am nevoie de un raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| cinderellaindreams a răspuns:

Poate fi din cauza caldurii.

| MoshEne a răspuns:

Ia algocalmin! Daca persista du-te la medic...

| Suleyman a răspuns:

Ai gresit categoria.

| TimariuLuisa explică (pentru Suleyman):

Dupa tine, care ar putea fi? happy

| Suleyman a răspuns (pentru TimariuLuisa):

Tu ai scrii acolo nu eu. Deci?
Scuzati categoria dar chiar am nevoie de un raspuns.

| TimariuLuisa explică (pentru Suleyman):

Atunci de ce ai mai spus ca am gresit categoria? laughing

| Suleyman a răspuns (pentru TimariuLuisa):

Tu ai scris. In fine. Ai fost la medic sa vezi ce ai?

| Nyxname a răspuns:

Profenid de 100 e bun, daa consideri ca e de la curent iti recomand paracetamol