| TimariuLuisa a întrebat:

Ma doare foarte tare capul. Durerea merge spre ureche oarecum, dar e peste tot. La tample, la ceafa, la frunte, peste tot. Cred ca m-a tras curentul pentru ca sunt si foarte ametita si astazi sunt destul de sigura ca am stat in curent. Dar ce as putea sa fac? Are cineva vreo idee? Un ceai, ceva? La farmacie e inchis pentru ca e deja tarziu dar algocalminul ajuta?

Va rog ajutati-ma!

DAU FUNDA!
Scuzati categoria :-s

Răspuns Câştigător
| JohnnyWylde a răspuns:

Cand ma durea capul, bunica obisnuia sa taie cute mari de cartof si sa mi le prinda pe frunte cu o esarfa, scapam de durere cam in 2 ore. E un remediu destul de cunoscut in zona unde locuiesc.

2 răspunsuri:
| SpookyKid a răspuns:

Aprinde o tigara si bag-o cu filtrul in ureche, nu imi bat joc pe bune ajuta!

| TimariuLuisa explică (pentru SpookyKid):

Da am mai auzit asta. Nu am tigari. Plus ca fumul de tigara imi da dureri mai mari de cap straight face Oricum, mersi de sfat happy