Ma doare in partea dreapta a pieptului de cateva minute. Durerea parca imi pune un nod in gat si parca e si mai jos de coaste.
M-am intins 2 minute mi-am revenit si apoi m-am ridicat si m-a luat iar si am ametit pentru cateva secunde.
Am mai ametit acum o saptamana la fel fara dureri de piept.
Aseara am incercat sa meditez si simteam ca nu pot sa respir profund.

A mai avut cineva simptomele astea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Teffan a răspuns:

Da, și încă am de un an și ceva cu perioade de pauze.
Doar ca eu fumez și s-ar putea sa fie de la țigări. Totuși am făcut o mulțime de investigații și toți doctorii mi-au spus ca sunt perfect sănătos.

Pe mine ma doare cand în partea stânga a pieptului, când în centrul pieptului, ma dor și coastele și plamanii și cea mai mare parte a zilei nu respir profund, am o respirație greoaie.Nici nu mai știu cum e sa respiri profund.

Chiar de fumezi chiar de nu, cred ca e o afecțiune ce tine de vârsta(tu fiind adolescent presupun), pentru ca am auzit mulți care se plâng de asta.

| Teffan a răspuns:

Totuși neapărat trebuie sa te duci sa îți faci și tu investigații.

| Miri983 a răspuns:

Astea nu s intrebari de pus pe un forum..Nimeni nu e in măsura sa ți dea astfel de sfaturi, ci doar un doctor.