| Antonies a întrebat:

Mă doare un genunchi când fac picioare la sală, spre exemplu azi am făcut picioare și mă durea când făceam presă iar acum când am ajuns acasă încă am o durere când mă forțez un pic, gen dacă stau stârcit și apoi vreau să mă ridic mă doare, e ceva gen o durere și în același timp o înțepătură mare. Din ce motiv? Și cum aș putea să scap de durere? Precizez că dacă stau pe scaun, în pat, adică dacă nu-l forțez nu am nici-o durere.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ralukafay a răspuns:

Ai febra musculara.

| Antonies explică (pentru Ralukafay):

Nu cred că e febră musculară, adică am febră musculară la piept în momentul ăsta și e mare diferență, la genunchi parcă e o înțepătură și o durere puternică în același timp, pe undeva printre os. Și dacă era febră musculară aveam durere și la stângul, nu doar la dreptul.

| Ralukafay a răspuns (pentru Antonies):

Atunci s-ar putea sa ai reumatism.Si eu am.Si daca ai reumatism o sa se mute durerea de la o incheietura la alta.