| Marbella188 a întrebat:

Ma intreb de ce nu ma doare burta?? Marti ar trebui sa ma imbolnavesc, dar inca nu ma doare burta deloc..si in general ma durea inainte cu 2 3 zile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca pornirea viitoarei menstruatii sa se produca cu o oarecare intarziere, care poate fi de cateva zile fata de data reiesita din calcul. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că te-ai vindecat și ai scăpat de tot de boli.

| doctorandus a răspuns:

Menstruatia, daca la ea te referi, nu e o boala.

| Necunoscut112 a răspuns:

Ce boală ai? Boala porcului?

| ș53fan a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui prin,, imbolnavesc"la ce te referi? Zilele acela din luna? Sau? iDK!