| andrei99999999999 a întrebat:

Ma masturbez foarte des. de 6 ori pe zi. si de 2 zile ma ustura penisul si sa inrosit un pic in varf :-s? posibil din cauza servetelor cu care ma frec cand fac astA?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Si eu sunt de acort cu mike 220, ce naiba ai vazut poze cu miley cyrus goala sau care-i faza laughing?

| andrei99999999999 explică (pentru NemNUZ):

Imi place sa ma masturbez la poze pe facebook

| mery198 a răspuns:

Frate redu numarul laughing sau nu mai face asta...Doamne ai probleme.