| imihaistoian a întrebat:

Mă poate ajuta cineva cu un doctor foarte bun la Parhon endocrinolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Gaby212 a răspuns:

In general, medicii de acolo sunt de exceptie.
Vorbesc din proprie experienta cu fratele meu mai mic, care la 13 ani a trebuit operat pe cord din cauza unei afectiuni congenitale. A trecut mult timp de atunci si sa recuperat complet.
Daca vrei la Parhon, ma gandesc ca e vorba de o afectiune cardiaca.Ai o tumora la inima sau ceva?
Acolo astea se trateaza.