| laara a întrebat:

Ma pot duce la urgente (Brasov) cu o problema dermatologica? Sau cum altfel as putea proceda avand in vedere ca mi s-a eliberat deja un bilet de trimitere pe luna iunie. Mentionez ca e urgent si nu mai pot astepta pana luna urmatoare. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Silvia93 a răspuns:

Te poti duce daca ai trimitere, daca nu mergi la medicul de familie si te trimite la un medic privat.
E inca iunie deci poti merge, fuguta.