| Looord a întrebat:

Ma tot impunge ceva in masea si ma doare ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Te doare nervul, poti lua un plic de aulin pentru alinare, ti-l cumperi din farmacie fara reteta. Iar maine poti merge la un stomatolog sa ti-o curete si sa ti-o plombeze, daca este prea distrusa, o sa-ti omoare nervul apoi iti scoate maseaua si trece durerea. Bafta!

| Looord explică (pentru presus):

Dar nu e cariata deloc

| Looord explică (pentru presus):

Dar nu e cariata