| SkivoRo000 a întrebat:

Mai jos de glezna, mai jos de acel os rotund de la picior mi-a aparut o umflatura care ma cam doare uneori. Ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Trustmotorcy a răspuns:

Entorsă, dacă ai călcat strâmb, probabil? Probleme la un ligament, dacă ai avut o entorsă anterioară.

| SkivoRo000 explică (pentru Trustmotorcy):

Nu e umflat rau. E asa un mot mai jos de acel os rotund.