| Redrose123 a întrebat:

Maine o sa ma duc sa îmi fac analize de sange si îmi este frica. Acum câteva luni am facut 4 seturi de analize si am leșinat la unul asa ca nu stiu la ce sa ma astept...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu te uita la ac/gandeste pozitiv/si gandeste-te ca de acea intepatura depinde sanatatea ta!
O zi buna happy

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Stii ca nu doare nu?
Nu trebuie sa-ti fie frica, frica cauzeaza durere cand de fapt nu simti nimic. Mergi fara frica! happy

| MistretulPufos a răspuns:

Mananca ceva dulce dupa