| Sebastianjuan a întrebat:

Matreata in sprancene si exfoliere pe frunte. Care sunt cauzele si care sunt remediile? Sufar de chestia asta de vrei 2-3 luni si am tot folosit creme hidratante nivea, spalare pe fata foarte des si uneori cu apa micelara. Precizez ca de fiecare data cand fac dua fata mi se usuca excesiv si daca dau cu mana pe frunte se ia pielea ca o matreata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Consulta un medic bun si spune-i ca ai nevoie de analize mai amanuntite sa depisteze cauza.

1 răspuns:
| Sebastianjuan explică:

Duș*