| anonim_4396 a întrebat:

e vorba despre tenul meu, de fiecare data cand ma dau cu fond de ten, pielea mea e ca si cum s'ar coji, cred ca e vorba de o exfoliere, arata f naspa, am incercat diferite creme, dar nu functioneaza. Daca stii dumneavostra niste solutii, spuneti'mi va rog.multumesc

Răspuns Câştigător
| alexutsuuu a răspuns:

Am aceeasi problema.Solutia:Ma demachiez apoi aplic o crema hidratanta(eu folosesc nivea.), de 2 ori pe zi:dimineata si seara.Sanatate!

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Pai poti sa nu te mai dai cu fond de ten daca ai asemenea neplaceri.
pentru exfoliere sunt creme speciale sau tratamente.incearca acele tratamente intreband un medic dermatolog intai.
Seara faina!