| Firdinica a întrebat:

Mereu cand imi misc degetele de la picioare ele trosnesc, ( am 1, 54 cm ) ce inseaman ca au oasele mele de la degetele picioarelor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fatayou a răspuns:

Sa-ti mai trosneascalaughing

3 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Lipsa de calciu, asta este problema.

| LiviuAlexoiu a răspuns (pentru Xenya):

Am 20% mai mult calciu si tot imi trosnescwinking
cel mai probabil din cauza ca nu faci prea multa miscare. Eu cand stau la PC mi se intampla :3

| Xenya a răspuns (pentru LiviuAlexoiu):

Se poate si asa. tongue