| LoryM22 a întrebat:

Mi-a aparut ca un fel de batatura foarte mica pe palma aproape de degetul din mijloc, inainte am incercat sa o o rup si acum e un pic mai mare si ma unflata si e tare si doare fff putin cand o apas, cred ca este neg, cum il pot trata ca doar a aparut.Am fost la doctor pentru un neg pe mana si mi-a lasat un semn de se vede mai rau decat se vedea acel neg. Ce solutii, recomandari aveti ca totusi e stanjenitor! Am auzit d eu solutie care ii ingheata, sau eu stiu ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Exista la farmacie o solutie care ii ingheata. Foloseste-o cu incredere.

| JeSa a răspuns:

Te poti folosi si de un gel sau spray; asa ca o solutie impotriva negilor, ar fi "Verolit Forte"...