| cRaNs1MoRe a întrebat:

Ieri mi-a pus cineva piedica la fotbal si in cadere am tinut palma(eram la 1m cu corpul in aer si pe asfalt) si acum ma doare antebratul si cu greu pot sa-l intorc spre partea unde cand desfac palma indruma degetul opozabil. Daca apas pe muschi nu ma doare, dar ma doare partea din mijloc dintre cot si incheietura.Ce sa fac ca sa imi treaca din durere pentru ca nu vreau sa merg la doctor fiindca nu cred ca este ceva grav!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Blaise001 a răspuns:

Daca nu este ceva grav pur si simplu vei suspina cateva zile asta ewinking