| catalinadumitriu2112 a întrebat:

Mi-a căzut un bracket de la aparatul dentar și l-am și pierdut. Cam cât o sa mă coste pentru a mi-l pune ortodontul înapoi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu il intrebi pe el?

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de ce preturi are medicul care ti l-a pus.

| Frank51 a răspuns:

100 maxim 200 de lei.

| DrMihailoviciS a răspuns:

Depinde de fiecare cabinet de stomatologie, de obicei nu se taxează cu nimic, important este ca să informezi dentistul. Un brecket nu este asa de scump, nu depășește 15 lei.
Sper ca te-am ajutat, te susțin!