| XxXxMariusXxXx312 a întrebat:

Mi-a ieşit un coş pe nas, acu' vreo 8-9 luni, mi-a dispărut, mi-a apărut şi tot aşa. Dar, de ceva timp, a rămas ca o pată roşie. Ştie cineva ce măsuri trebuie luate în situaţia asta? Vă rog, mulţumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| XxXxMariusXxXx312 explică:

Pfff, serios? Se pune problema de asta? Da, l-am spart, a tot ieşit. Am scăpat de el, iar a apărut, iar l-am spart şi tot aşa. Acum e doar o pată roşie. mă jenează. :-s

| BoboM a răspuns:

Ai incercat sa il spargi?