| Anamaria299 a întrebat:

Mi-a întârziat menstruația 4 zile, de obicei am menstruația regulata, de câteva zile ma ustura rău sfârcurile, am făcut un test de sarcina dar a ieșit negativ. Oare este vorba de o sarcina sau este altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Ai facut neprotejat in zilele fertile cu e jaculare deep inside?winking

| Anamaria299 explică (pentru alina2k18):

Da am făcut neprotejat și in zilele fertile dar nu a e jaculat

| AllyAlexandra20 a răspuns:

Întotdeauna există un medic la care să mergi și care să-ți lămurească nedumeririle de mai sus happy Noi putem zice multe, dar nu poți fi sigură că ceea ce spunem noi e 100% adevărat sau corect din punct de vedere medical, pe când un doctor bun...e altceva happy