| IngerAlb a întrebat:

Mi-a tras cineva niste pumni in picioare si acum mor de durere. Ma dor muschii. Credeti ca e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

90% nu e grav, e doar durere. dar daca o sa te lasi lovita asa de orice creatura cred ca o sa se agraveze la un momentdat.

| ellenna321 a răspuns:

Cred ca e grav ca CINEVA te-a lovit cu pumnii in picioare. Adica, de ce ar face cineva asta?

| DeniMa a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la un doctor sa vadă, si o sa iti zică el mai sigur ce sa faci daca ai ceva: )