| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a zis un prieten ca poti sa fumezi fara sa patesti nimic...
E adevarat?
Si daca da, cum?
{[(FUNDA)]}

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Nu, nu e adevarat. nu mai crede tot ce ti se zice, chiar daca vine din partea prietenilor.

| Eღilia62 a răspuns:

Nu cred.Si eu am auzit la cineva ca poti fuma tigara fara ca aceasta sa se consume, dar nu mi-a aratat cum, deci nu cred.

| RфZaημtzα a răspuns:

Am auzit si eu ca poti uma fara sa tragi in piept, acum nu stiu ca nu sunt fumatoare.

| BaiatulAnonim a răspuns:

Sunt niste tigari electrice care au o doza mica in interior cu aroma de tutun si cristale care se transforma in aburi cand tragi prin filtru. Sunt ma slabe ca tigarile obisnuite dar tin mai mult si pacalesc cumva organismul ca sa nu mai ceara tutun adevarat. Tigara electrica se poate comanda si online, stiu de ea de la dirigintele meu care e un fumator inrait.Dar cel mai bine e sa nu te apuciwinking E un obicei prost si nesanatos...

| 1ce a răspuns:

Toxic, prea tarziuwinking

| PrOEvolution a răspuns:

Salutare! Nu te apuca de fumat este cea mai mare prostie pe care o faci! uite aici un video cum arata plamanii unui fumator http://www.click.ro/......77351.html plamanii din stanga sunt ai unui fumator iar cei din dreapta aI unui nefumator. FUNDA? PLZZ

| InspectorulTPU a răspuns:

Poti sa fumezi fara sa patesti nimic doar daca nu tragi din tigare si in gura dar daca nu tragi fumu in plamani poti face cancer in gat si iti sugerez sa fumezi cat mai rar daca chiar esti obsedat sau stai mereu cu gandu.

| Traian a răspuns:

U ce crezi e adevarat? tragi nicotina in piept si nu patesti nimic nu? ala da prieten daca te indruma sa iti strici sanatatea.

| ionutz03 a răspuns:

Odata ce ai tras din tigare, chiar daca nu tragi in piept tot este nociv pentru organism. Spunea cineva de tigarile electronice care nu au fum ci au doar abur, dar aburul acela contine nicotina care este principala cauza in creerea dependentei de tutun.
Asa ca mai bine nu te apuci de fumat ca nu e bine

Răspuns utilizator avertizat