| lalaeu a întrebat:

Ce patesti daca fumezi de mic
?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu conteaza de cand... oricum, ficatul, plamanii tai vor fi praf!

| lalaeu explică (pentru pwp):

Iti multumesc, oricum..in fn asta e un cont pentru o fata..dewoarece,
ea nu are tupeu sa puna intrebari

| Shatteredx a răspuns:

Nu-ti mai creste ciucurelul

| Maddapuiu a răspuns:

Nu mai ti se dezvolta organele adica ramai mic.sad mori mai repede... E bine sa te apuci de fumat de la 18 ani. Dar na si eu fumez si am 14 ani dar na. fumez destul de rar si stiu ca nu e bine dar asta e.straight face mai bine nu te apuca de fumat sau daca fumezi lasa`te.happy