| maryan1997 a întrebat:

Patesti ceva daca fumezi o zi pe saptamana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MariusSB a răspuns:

In orice cantitate consumul de tigari e daunator plamanilor tai...

Acum pe bune, risipa de BANI si SANATATE...

O seara frumoasa!

9 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Ti-o spun de la Baiat de la Baiat. Da-o dracu de sanatate laughing dar iti strici banii deam...
Si eu ma apucasem la un moment dat, fumasem 2 luni, aproape in fiecare zi si m-am apucat de Sala, si am reusit sa ma las.
Deci, nu are nici un rost. Faza ca esti ''smecher'' e o prostie. Poti fii smecher si in alte treburi.
Apuca-te de un sport.

| Park1Suin a răspuns:

Normal ca da.Devii dependent de nicotina.Stii,tigarile contin nicotina.

| e7d7n7 a răspuns:

Depinde,ce fumezi? Iarbă din parc?

| AwaZoh98 a răspuns:

Daaa! La fiecare tigara ti se va scade o ora din viata! Stiai asta?
Sfat: Lasa-te urgent!winking

| amuzanta a răspuns:

Da! devii dependent

| maryan1997 explică:

Dau funda!

| MMihai a răspuns (pentru maryan1997):

Da pățești, că te înveți să fumezi și vei ajunge să fumezi zilnic.
Și așa vei ajunge și la 2 pachete de țigări pe zi!

| maryan1997 explică:

Nu frate... ciulini

| Paracetamol27752 a răspuns:

Nu patesti nimic ma. nu te lua dupa astia ca devii dependent.