| anonim_4396 a întrebat:

Daca fumezi la 12 ani patesti ceva?

Răspuns Câştigător
| 8mmppp a răspuns:

Mori mai devreme

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca patesti ceva, fiindca devii un smecheras "cool" si nu-i ceva asa....de colea, la indemana oricui Nu-i asa? laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu mai cresti si nici pofta de invatat nu ai.

| Choasmakerangel a răspuns:

Logic.....si daca fumezi de la 20 de ani.Eu m-am luat de fumat la 14 ani, nu mai era nimeni ca mine, mergeam cu tigara in mana pe strada eram cel mai smecher si acum la 17 ani nu stiu cum sa fac sa ma las de ele.Cel mai bun sfat pe care ti-l pot da e sa nu te INCERCI deloc

| Choasmakerangel a răspuns (pentru Choasmakerangel):

Sa nu te apuci*

| xSebiix a răspuns (pentru Choasmakerangel):

Eu fumez de in an..si nu am nimic

| Choasmakerangel a răspuns (pentru xSebiix):

O sa vezi mai incolo, cand ai sa vrei sa te lasi

| Sorinx a răspuns:

Daca vrei să te imbolnavesti la plamani si sa ai probleme toata viata.In rest nimic grav! laughing

| ASDADA a răspuns:

Spune-i asta mamei ta

| SpargNuci a răspuns:

Îţi mai creşte un coi.