| D1995 a întrebat:

Mi-am dat cu deodorant din greșeala in ochi si de atunci vad in ceata. Nu îmi mai trece.ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Clateste ochii din abundenta cu apa rece!
Te poti adresa unui medic de familie/ la farmacie/ori direct la urgente!
O zi bunahappy

3 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Du-te la un oftalmolog sa iti dea o reteta pentru picaturi, nu e nimic grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la oftalmolog, daca persista aceasta stare.Sa nu se inrautateasca happy

| D1995 explică:

Sunt in Anglia..departe de Londra si aici cei de la doctor nu îți fac nimic bun.