| Lefter_Dragos_2000 a întrebat:

Mi-am incalcit venele de la gat si nu-mi mai pot intoarce capul spre stanga. Ajutor va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| InteractiV a răspuns:

Incearca sa pui pe cineva sa iti maseze usor zona respectiva sau sa pui un compres cu apa rece si sa stai intins, nemiscat cu o pozitie a gatului cat mai relaxata, Iti vei reveni dupa ceva timp, insa cel mai recomandat ar fi sa mergi la un medic sa iti dea ceva, pentru a evita alte probleme.

1 răspuns: