| Ada477 a întrebat:

Mi-am sucit mâna și mă doare foarte tare de la umăr in jos când o misc. Credeți că e cazul sa mă vadă un doctor sau trece durerea de la sine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te vadă un doctor ca să ce? Să te mângâie?

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru Ada477):

Dacă ai nasul fracturat el se bălăngăne. Dacă lovitura e puternică curge sânge. Nasul e elastic, l-ai turtit puțin și și-a revenit.

| johnnny123 a răspuns:

Chiar eram îngrijorat... Trecuseră deja 21 de ore de când ai avut ultima problemă medicală și mă întrebam cum ai putut să ai o perioadă atât de lungă fără urgențe.